خانه / یوبوت ایستافرم

یوبوت ایستافرم

یوبوت ایستافرم

گروه صنعتی ایستا فرم در حال حاضر اقدام به تولید قالب های یوبوت ( U-Boot ) تک و دوبل با مشخصات زیر نموده است که امکان سفارش پایه های مختلف در صورت سفارش بالا برای آنها وجود دارد. لازم به توضیح می باشد قالب های دوبل به صورت حجم بسته باعث می شود در هر شرایط بتن ریزی، بتن به داخل قالب ها نفوذ نکند. همچنین دو تکه بودن این قالب ها باعث می گردد حجم اشغال شده توسط قالب ها در هنگام حمل و نقل کاهش یابد و در نتیجه هزینه حمل و نقل نیز کم شود و فضای کمتری برای انبار قالب ها در کارگاه مورد نیاز باشد.

 

یوبوت تک پایه دار در ارتفاعهای 20-16-8
یوبوت های تک در ابعاد 52*52 در ارتفاع های 20-12-8

 

قالبهای دوبل در ابعاد 52*52 در ارتفاع های 40-32-28-24-20-16

سقف یوبوت

 

مونتاژ رویه و پایه یوبوت های موجود در بازار موجب صرف انرژی و زمان میگردید که این امر باعت نارضایتی مجریان محترم میشد.طی تحقیقات و بررسی مهندسان با بخش طراحی و ساخت در سیستم چفت و بست یوبوت ها تغییراتی اعمال گردید که نتیجه این بروزرسانی بوجود امدن محصولی گردید که تمامی مشکلات مدل قبلی را برطرف کرده است.

تعبیه کردن اسپیسر مخصوص میلگردها

مهندسین بخش اجرایی و فنی ایستافرم با همفکری اقدام به تعبیه اسپیسرهای مخصوص در بدنه قالب یوبوتهای طرح جدید جهت راحتی و تسریع کار مجریان و همچنین جلوگیری از چسبیدن میلگرد به بدنه یوبوتها که موجب عدم نفوذ بتن مابین میلگرد و بدنه یوبوت (زنگ زدگی میلگردها)می شود، نمودند که این امر رضایت مجریان و کارفرمایان را بدنبال داشت.

یوبوت تولیدی ایستافرم تمام موارد آیین نامه ملی ساختمان را رعایت کرده و با مرجع دال‌های سبک، دستورالعمل دولتی ایتالیا مورخ ۱۶/۲/۲۰۰۷ پیوست D.5.1 کاملا تطابق دارد. سیستم یوبوت استاندارد مقاومت در برابر حریق REI 180 ایتالیا با پوشش حداقل ۵/۳ سانتی‌متر بتن راکسب کرده است.

طراحی قالب یوبوت
طراحی و ساخت قالب توسط دستگاه CNC

قالب یوبوت با طراحی دقیق

همچنین گروه صنعتی ایستا فرم به دلیل داشتن دستگاه تمام اتوماتیک CNC پذیرای سفارش ساخت انواع قالب میباشد.

cnc at work