خانه / درباره گروه صنعتی ایستافرم

درباره گروه صنعتی ایستافرم

ista co

ایستافرم

گروه صنعتی ایستافرم در سال ۱۳۶۴ با هدف تولید محصولات پلاستیکی پلی اتیلن و ادوات پلی پروپیلن تشکیل شد. کارخانه ایستافرم واقع در شورآباد تهران پس از موفقیت در تولید محصولات پلی پروپیلن در سال های اخیر تصمیم به تولید قالبهای مکعبی ماندگار برای سیستمهای دال مجوف گرفت. این نوع قالب که بیشتر با نام یوبوت شناخته میشوند توسط تیم مهندسین طراح ایستافرم، طراحی شد و پس از اخذ مجوزهای لازم، ثبت صنعتی شد و به تولید انبوه رسید. این یوبوت ها با استفاده از نوع مرغوب پلی پروپیلن بازیافتی تولید شده و دارای مقاومت لازم می باشد قالبهای پلاستیک مکعبی ماندگار سقف (یوبوت) به صورت یک مجموعه تخصصی ساختمانی در ارتباط با سقف پا به عرصه صنعت ساختمان کشور نهاد. محصولات تولید شده تحت نظارت کارشناسان مجرب در آزمایشگاه کنترل، مورد آزمایش قرار گرفته و و از نظر داشتن اصول استاندارد بین‌المللی مرتبا تحت کنترل قرار می‌گیرد.

بازار هدف گروه صنعتی ایستا فرم، کلیه استان‌های کشور ایران و کشور‌های همسایه ایران می‌باشد. نفوذ به کوچک‌ترین شهر‌ها و آشنایی دست‌اندرکاران آنها با تکنولوژی‌ها و لوازم نوین و آشنایی با خدمات و محصولات شرکت یکی از اهداف اصلی گروه صنعتی ایستا فرم است.

گروه صنعتی ایستا فرم با داشتن چندین خط تولید و اختصاص سه خط تولید کاملاً مستقل به قالب های یوبوت می‌تواند، درخواست کارفرمایان را در کمترین زمان ممکن تولید و ارسال نماید. با ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده محصولی با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه می‌شود.

یکی از بزرگترین افتخارات گروه صنعتی ایستا فرم، همکاری با کارفرمایان محترم در بیش از یک پروژه می‌باشد. تداوم این ارتباط نشان اعتماد آن‌ها و رضایت از خدمات و محصولات ارائه شده می‌باشد.

molding machine

طراحی و ساخت یوبوت سوراخدار

این فن آوری که در سال ۱۳۸۸ به تایید مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن رسیده است از ترکیب نوآورانه بتن، میلگرد و قالب هایی ازجنس پلی پروپیلن ساخته شده و با قرارگیری این قالب ها در میان بتن و حذف بتن ناکارآمد علاوه بر کاهش وزن دال و مصرف بتن باعث افزایش سختی دال می گردد.

slabs

یوبوت تولیدی ایستافرم تمام موارد آیین نامه ملی ساختمان را رعایت کرده و با مرجع دال‌های سبک، دستورالعمل دولتی ایتالیا مورخ ۱۶/۲/۲۰۰۷ پیوست D.5.1 کاملا تطابق دارد. سیستم یوبوت استاندارد مقاومت در برابر حریق REI 180 ایتالیا با پوشش حداقل ۵/۳ سانتی‌متر بتن راکسب کرده است.

slab

یوبوت تولیدی ایستافرم به صورت تک و دوبل ساخته می‌شود که در بخش محصولات به صورت مفصل به جزییات آن پرداخته شده است.

گروه صنعتی ایستا فرم دارای دستگاه تمام اتوماتیک CNC برای ساخت قالب میباشد.

cnc at work